Sport

Benfica – Bayern Munchen, formacionet zyrtare


Publikuar më:


ben-bay

Benfica dhe Bayern Munich e zhvillojnë takimin kthyes në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Më poshtë mund t’i lexoni formacionet zyrtare, për ndeshjen e cila fillon në ora 20:45.

Benfica: Ederson, Almeida, Jardel, Lindelöf, Eliseu, Fejsa, Renato, Salvio, Carcela, Pizzi, Raul

Bayern: Neuer – Thiago, Ribéry, Martínez, Costa, Alonso, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich

Comments
To Top