04,06,2023

Atletico Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

Must Read

atl-bar

Atletico Madrid dhe Barcelona e zhvillojnë ndeshjen e kthimit çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet zyrtare të skuadrave.

Atletico: Oblak; Juanfran, Godín, Lucas, Filipe Luís; Augusto, Gabi, Saúl, Koke, Carrasco; Griezmann

Barcelona: Ter Stegen, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Neymar, Luis Suárez

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img