Sport

Bayerni mund Bremenin dhe shkon në finale (Video)


Publikuar më:


bayern-1

Bayerni ka fituar me rezultat të pastër 2-0 ndaj Werder Bremen në gjysmëfinale të DFB Pokal, për ta siguruar finalen në këtë garë. Thomas Muller shënoi dy herë për Bayernin.

https://www.youtube.com/watch?v=AUnzbRb_ISI

Comments
To Top