25,05,2024

Messi – Miss BumBum, e pabesueshme kjo çfarë bëri ylli i Barcelonës (Foto)

Must Read

messi

Lionel Messi ka bllokuar Miss BumBum të Brazilit, pasi kjo e fundit po i dërgonte atij vazhdimisht foto të nxehta.

Tifozja e Barcelonës, Miss BumBum nga Brazili ka pohuar se ajo është bllokuar nga Lionel Messi dhe e dashura e tij, në mënyrë që të mos i dërgojë më foto seksi yllit të Barcelonës.

25-vjeçara Suzy Cortez, duket se e ka bërë tejet xheloze gruan e Messit, Antonella Roccuzzon, pasi i dërgoi yllit të Barcelonës fotografi tejet të nxehta në Instagram, përcjell Gazeta Blic nga “The Sun”

Miss BumBum shquhet si tifozte e flaktë e Barcelonës dhe Messit, por ajo më së shumti njihet për të pasmet bombastike të saj, të cilat ia siguruan asaj edhe çmimin e të pasmeve më seksi në Brazil

Suzy së fundmi ka publikar disa fotografi të nxehta ku ajo vë në pah vithet e saj, duke veshur pothuaj asgjë përveç fanellës së Leo Messit.

Bukuroshja latine kritikoi gruan e Messit, Antonellan, për faktin se ajo është bërë tepër xheloze, duke thënë se ajo është thjesht fanse e flaktë e Barcelonës. /Gazeta Blic/

BUMBUM-main_redo_2807166a

02_18122343_8ae493_2806528a

04_18122343_e68a94_2806530a

05_18122343_e9e88a_2806531a

06_18122343_80a466_2806532a

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img