Sport

Bayerni kualifikohet në gjysmëfinale (Video)


Publikuar më:


bayern-1

Bayerni ka barazuar 2-2 me Benfican në ndeshjen e kthimit, mirëpo u kualifikua tutje falë fitores 1-0 në takimin e parë. Vidal dhe Muller realizuan për Bayernin në këtë takim.

Comments
To Top