02,12,2023

Atletico e eliminon Barcelonën nga Liga e Kampionëve (Video)

Must Read

griezman

Barcelona është eliminuar nga Liga e Kampionëve. Atletico Madrid ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 në ndeshjen e kthimit, pas ndeshjes së parë e cila përfundoi 2-1 në favor të Barcelonës. Griezmann shënoi në minutat 36 dhe 88 (nga penalltia) për Atleticon.

https://www.youtube.com/watch?v=0mdH7kArODk&nohtml5=False

https://www.youtube.com/watch?v=Y6p6CrkEw-c

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img