Sport

Barcelona shet sulmuesin e madh!


Publikuar më:


1-277-4-650x358 (1)

Barcelona është e gatshme ta shesë sulmuesin Neymar për të përmirësuar gjendjen ekonomike në klub.

Neymar mund të largohet nga Barcelona, pas përfundimit të këtij sezoni.

Gjiganti katalan është i gatshëm ta shesë sulmuesin për të përmirësuar gjendjen ekonomike në klub, ka bërë të ditur tabloidi britanik “The Sun”, përcjell “Lajmi.net”.

Barcelona raportohet se është në borxh të madh.

Dhe, shitja e një futbollisti të rëndësishëm si Neymar mund të ndihmojë daljen nga kriza.

 

Comments
To Top