Sport

Balotelli, “shfrenim” seksual me këtë vajzë


Publikuar më:


page-12-650x358

Fytyra e njohur televizive, Veronica Graf, ka pasur një të kaluar të “bujshme” me Mario Balotellin.
Madje, jo vetëm me Marion por njëkohësisht edhe me dy të tjerë.

Mediat spanjolle kanë shkruar që në kohën sa ishte në lidhje me Balotellin, ajo ka pasur një orgji me sulmuesin e Milanit, vëllaun e këtij të fundit Enoch dhe më një mik të tij, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjithsesi, ajo ka theksuar që i ka lënë pas krahëve ato gjëra dhe tani është përkushtuar totalisht në karrierën e saj.

C_4_articolo_2064389__ImageGallery__imageGalleryItem_18_image

9c440590-aadf-11e4-b95c-a1db2f4787dc_Schermata-2015-02-02-alle-10-19-12.png.cf_veronica-graf-instagram-0

(Gazeta Blic)

Comments
To Top