20,05,2024

Morata injoron Real Madridin

Must Read

morata

E ardhmja e Alvaro Moratas vazhdon të mbetet në pikëpyetje. Real Madridi e ka mundësin që ta rikthej lojtarin në Santiago Bernabeu për 30 milion euro gjatë kësaj vere.

Por, reprezentuesi spanjoll, pas fitores ndaj Fiorentinës, u ka bërë me dije drejtuesve të Real Madridit se është shumë i lumtur te kampioni i Italisë.

“Unë luftoj për Juventusin, Juventus është ekipi im. Nëse unë të qëndrojë këtu? Ne do të shohim”, ka deklaruar Morata, përcjell AS.
Gjithashtu, Morata ka zgjuar interesimin e disa skuadrave nga Premierliga.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img