Lajme

Bajqinovci: Shumë shefa të policië, familjarët i kanë punësuar aty ku paguhen mirë


Publikuar më:


mefail

Gazetari Mefail Bajqinovci ka publikuar një shënim ndonëse të shkurtër, mjaft domethënës.

Ai ka thënë se persona kryesorë brenda policisë, i kanë të punësuar familjarët dhe gratë e tyre në institucione që paguhen mjaft mirë, raporton GazetaBlic.

“Shumë shefa të policisë bashkëshortet dhe familjarët e tyre i kanë punësuar në PTK,Aeroport ose në institucione ku paguhen mjaftë mire”, ka shkruar Bajqinovci në profilin e tij, në facebook. /GazetaBlic/

Comments
To Top