Lajme

Ato janë objekt i hetimit. Mirëpo, shikoni me çfarë transportohen


Publikuar më:


helikopteri-1-1

Janë nxjerrë një pjesë e mbetjeve nga helikopteri i rrëzuar në Liqenin e Shkodrës, ku humbën jetën dy pilotë të Forcave Ajrore.

Megjitha, transportimi i tyre është kryer me ndihmën e një kamionçine private dhe jo me mjete të ushtrisë, apo të organeve kompetente, edhe pse ato janë objekt i hetimit.

helikopteri-1-1

Comments
To Top