Sport

Atletico Madrid – Barcelona, a ishte penallti kjo? (Video)


Publikuar më:


pique-1

Në pjesën e parë të takimit Atletico – Barcelona pati një rast të dyshimtë.

Gjatë një aksioni të Atleticos, duket se ka pasur një prekje me dorë të topit nga mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique, por gjyqtarët nuk e cilësuan si penallti.

Shikoni videon më poshtë dhe gjykojeni vetë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top