04,03,2024

Pamje të reja nga protesta, Policia duke arrestuar protestuesit (VIDEO)

Must Read

Ndryshe nga përleshjet raportohet për të lënduar.

Sipas bilancit fillestar të MPB-së, të arrestuar janë 12 persona dhe të lënduar një.

Në videon mund të shihni pamje që ka kapur kamera e televizionit Shenja duke u arrestuar disa protestues.

The post Pamje të reja nga protesta, Policia duke arrestuar protestuesit (VIDEO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img