Sport

Atletico e pandalshme, barazohet me pikë me Barcelonën (Video)


Publikuar më:


atletico

Atletico Madrid e ka barazuar Barcelonën me pikë në La Liga. Atletico mori një fitore tejet të vlefshme me rezultatin e thellë 3-0 ndaj Granadas, falë golave të Fernando Torres, Angel Correa dhe Koke.

Atletico ka 76 pikë po aq sa Barcelona e vendit të parë, por Barcelona ka ende një lojë për ta luajtur, kundër Valencias.

https://www.youtube.com/watch?v=wVmABRZewPo

https://www.youtube.com/watch?v=yShm5TJDIhc

https://www.youtube.com/watch?v=3nP6PSgXjBc

Comments
To Top