03,06,2023

Sampdoria – Milan, formacionet zyrtare

Must Read

sampdoriamilan

Sampdoria dhe Milan do të përballen në ‘Stadio Luigi Ferraris’, duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së 33-të në Serie A.

Sampdoria: Pas Pak…

Milan: Donnarumma; Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Montolivo, Bertolacci; Bonaventura; Balotelli, Bacca

- Advertisement -spot_img
Të fundit

 I mituri në Ferizaj theret me thikë në kokë, i dyshuar një moshatar i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Mirash të Ferizajt, ku një person i mitur ka mbetur...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img