Sport

Atalanta e befason Milanin, e mund duke përmbysur rezultatin (Video)


Publikuar më:


ata-mil

Atalanta e ka mundur Milanin me rezultatin 2-1. Luiz Adriano shënoi për Milanin nga penalltia, mirëpo Mauricio Pinilla dhe Alejandro Daro Gomez barazuan përmbysën gjithçka.

https://www.youtube.com/watch?v=KG6Z8SwkF5w

Comments
To Top