Lajme

Arrestohet një qytetarë pasi sulmoi policët


Publikuar më:


kamenice-arrestim

Një qytetarë në Kamenicë është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi i njëjti ka sulmuar këta të fundit.

Polici raportohet të ketë pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dashur të dërguar në Spital për të marrë trajtim mjekësor.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Hogoshte të Kamenicës dje pasdite.

Policia raporton se i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

 

Comments
To Top