Ferizaj

Arrestohet i dyshuari që vodhi 600 euro veshmbathje në Ferizaj


Publikuar më:


Butiku

Në fshatin Lloshkobarë të Ferizaj është arrestuar një i dyshuar pasi që i njëjti kishte vjedhur me veshmbathje në vlerë rreth 600 euro. Njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar sendet e vjedhura, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Fsh. Lloshkobare, Ferizaj 31.03.2016-18:00.  Është arrestuar i dyshuari mashkull K/shqiptar pasi që i njëjti kishte vjedhur veshmbathje në vlerë rreth 600 €, në shtëpinë e viktimës mashkull K/Shqiptar. Njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar sendet e vjedhura, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Comments
To Top