Lajme

Arrestohen pasi aplikuan për vizë me dokumente falsifikuara


Publikuar më:


Dy të dyshuar janë arrestuar në Viti pasi që të njëjti kishin falsifikuar një dokument të bankës dhe të njëjti e kishin prezantuar në ambasadën Çeke në Maqedoninë e Veriut për aplikim për vizë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, njofton Klan Kosova.

To Top