Lajme

Anëtari i kryesisë së NISMA-së kundër marrëveshjes me AAK-në


Publikuar më:


300 ditë kryeministër në pritje. Koha e artë e bllokut LAN./Foto:Kushtrim Ternava, Express

Anëtari i Kryesisë së NIMAS-së, Xhevat Bislimi përmes një satusi në rrejtin social Facebook, ka komentuar nënshkrimin e marrëveshjes midis subjektit të tij dhe  AAK-së.

Ai ka shprehur mospajtmin e tij  për këtë marrëveshje dhe ka thënë se kjo çon ujë në mullirin e koalicionit të Rashkës.

“KOALICIONI AAK-NISMA ÇON UJË NE MULLIRIN E KOALICIONIT TE RASHKES…”, ka shkruar Bislimi.

Comments
To Top