29,09,2023

Shpërndahen protestuesit në Shkup

Must Read

Protestuesit janë shpërndarë pas qëndrimit disa orësh para Qeverisë ndërsa sonte nuk u raportua asnjë incident fizik mes policisë dhe protestuesve.

Ndryshe, protesta sonte nisi para Parlamentit për të nisur më pas tek ministria e Kulturës të cilën e gjuajtën me gurrë dhe ngjyrë e më pas vazhduan për tek Qeveria, transmeton Zhurnal.

The post Shpërndahen protestuesit në Shkup appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img