Lajme

Aksident rrugor, dyshohet për dy viktima


Publikuar më:


aksident-me-fatalitet-n-euml-magjistralen-ferizaj-ndash-prishtin-euml_hd-780x439

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Shkodër-Postribë. Nga të dhënat e para, ende jo zyrtare, thuhet se ka persona të plagosur dhe dyshohet se dy persona kanë humbur jetën. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti të rëndë./albeu.com

Comments
To Top