Uncategorized

Aksident i rëndë në udhëkryqin e Lipjanit


Publikuar më:


Para pak çastesh në  udhëkryqin e Lipjanit ka ndohë një aksident i rëndë  në të cilin janë përfshirë tri automjete.

Nga vendi i ngajrjes foto ka dërguar  një lexues i FeriizajPress,Kushtrim Llabjani,porende nuk është bërë e ditur a ka të lënduar  në këtë aksident.

Policia e trafikut gjendet ne vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

12121 212121 12121212 13493484_1320024161359594_1747184675_o 32323232

Comments
To Top