Sport

Agim Agushi thyen një tjetër rekord botëror me topin (Foto)


Publikuar më:


foto

Agim Agushi theu në Shkodër rekordin botëror në disiplinën “Xhunglim i topit me kokë kur makina është në lëvizje”.

Ai, i shoqëruar nga familjarë dhe përkrahës të tij, u pritën në Hollin e Bashkisë Shkodër nga znj. Voltana Ademi, kryetare e Bashkisë Shkodër.

12983941_853166148122587_7197625773513841408_o-700x467

Comments
To Top