26,05,2024

Berisha e akuzoi se ka kërcënuar pedagogun, ja çfarë ka thënë Emiljano Shullazi në polici

Must Read

Mësohet se Shullazi ka mohuar të ketë kërcënuar Mynyr Konin.

“Nuk kam kërcënuar askënd. Nuk e njoh atë njeri dhe s’kam lidhje me të”, mësohet të ketë thënë Shullazi në Polici.

Nga ana tjetër, reagoi edhe vetë kandidati Mynyr Koni, i cili tha se do të vazhdonte garën për rektor të UT-­së, por pa përmendur kërcënimet. Ndërkohë që nga blutë e Tiranës mësohet se u ushtruan kontrolle edhe në banesën e tij në “Rrugën e Kavajës”.

The post Berisha e akuzoi se ka kërcënuar pedagogun, ja çfarë ka thënë Emiljano Shullazi në polici appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img