Lajme

Abdeslam duke ecur i qetë në rrugët e Brukselit para sulmeve të Parisit


Publikuar më:


v_1347

Mediat ndërkombëtare kanë publikuar një foto të re të terroristit Salah Abdeslam, i cili shihet në rrugët e Brukselit para se të ndodhnin sulmet terroriste në Paris.

Terroristi shihet duke ecur i qetë dhe pa u trembur nga aksush.

Salah Abdeslam u arrestua më parë në Bruksel.

26-vjeçari qëndronte i fshehur prej 4 muajsh në kryeqytetin belg.

 

Comments
To Top