Lajme

AAK, për VV-në: Më mirë të jesh i tradhtuar se me tradhtua (Video)


Publikuar më:


AAK_2134271

Përveç listës se përbashkët, pikë ndarëse në mes të dy partive më të mëdha opozitare në vend po vlerësohet edhe kalimi i deputetes Donika Kadaj- Bujupi nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në Lëvizjen Vetëvendosje.

Në AAK thonë se kjo parti është e ndërtuar mbi bazën e parimeve të shëndosha dhe se kjo parti e ka argumentuar disa herë që nuk tradhton partnerët e saj.

Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, thotë se “më mirë është të jesh i tradhtuar se me tradhtua”. /Tribuna Channel/

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3lpuSAvpoL8?feature=oembed]
Comments
To Top