Sport

A e mbani mend Riquelmen? Shikoni penalltinë që e shënoi në stilin ‘Panenka’ (Video)


Publikuar më:


maxresdefault

Legjenda argjentinase e futbollit, Juan Roman Riquelme, u kthye nga pensionimi për të luajtur në një ndeshje lamtumirëse të Alvaro Recomas në Uruguaj.

Ish ylli i Barcelonës, Villarrealit dhe Boca Juniorsit, tashmë 37-vjeçar, shënoi supergol nga penalltia në stilin ‘Panenka’, duke mahnitur të pranishmit.

Shikoni supergolin e Riquelmes më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top