29,09,2023

Barcelona zbret me këto fanella të veçanta në ‘El Clasico’, për nder të legjendës Johan Cruyff (Video)

Must Read

Ce51xZtW4AAPLn3

Barcelona ka bërë gati disa fanela speciale për takimin ‘El Clasico’ ndaj Real Madridit.

Të shtunën Barcelona do ta luajë ndeshjen e parë që pas vdekjes së Johan Cruyff, dhe loja e famshme tiki-taka ishte zbuluar prej legjendës holandeze.

Dhe, këtë fundjavë, katalanasit do ta nderojnë Cruyffin në mënyrë të veçantë, me fanella që mbartin emrin e tij.

‘Gracies Johan’ (Faleminderit Johan) do të shkruhet në stadium, dhe poashtu në fanellat e futbollistëve të Barcelonës. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img