Sport

A e mbani mend këtë festim të Ronaldos? Shikoni si tallen femrat me të (Foto)


Publikuar më:


ronaldo5

Shakatë me festimin e Cristiano Ronaldos pas fitores së Realit ndaj Barcelonës nuk kanë të ndalur.

Reali mundi Barcelonën në El Clasico, ndërsa Ronaldo bëri një festim të ‘çmendur’ në dhomat e zhveshjes.

Talljet dhe imitimet e këtij festimi qesharak të Ronaldos ishin të vazhdueshme, ndërsa tani ka qenë një ekip i femrave ai cili është tallur me festimin e portugezit.

Shikoni foton më poshtë. /Gazeta Blic/

ronaldo2

Comments
To Top