23,02,2024

Reali e publikon listën e futbollistëve të ftuar ndaj Wolfsburgut (Foto)

Must Read

ronaldo1

Zinedine idane ka treguar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Wolfsburgut

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka marrë me vete gjithë 23 lojtarët për ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve ndaj Wolfsburgut.

Po ashtu edhe Karim Benzema është rikthyer në skuadër dhe Zidane ka konfirmuar se francezi do të startojë të martën mbrëma.

realii_1460380951-7913979

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img