Ferizaj

Vazhdon bashkëpunimi mes Komunës dhe Këshillit të Bashkësisë Islame në Ferizaj


Publikuar më:


Kryetari i Ferizajt, Muharrem Svarqa, këtë të enjte ka pritur në një takim drejtuesit e rinj të Bashkësisë Islame në Ferizaj, në kryej me Bujar Hasani kryetar.
Në këtë takim u diskutuan çështje të shumta, po ajo më thelbësorja ishte bashkëpunimi mes Komunës dhe Bashkësisë Islame në Ferizaj.
Me këtë rast kryetari Svarqa, ka uruar këtë të fundit për marrjen e detyrës së re dhe ka thënë së bashkëpunimi do të vazhdojë.

Comments
To Top