Ferizaj

12 të vdekur dhe 410 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë


Publikuar më:


12 persona kanë vdekur dhe 410 raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, njofton MSH.

Ndërkohë, 1 mijë e 732 persona janë shëruar nga ky virus dhe mbi 14 mijë raste janë aktualisht aktive.

To Top