Sport

11 yjet që nuk e fituan asnjë pikë për Topin e Artë


Publikuar më:


France Football kishte zgjedhur 30 futbollistë, të cilët kanë qenë në garë për Topin e Artë, të cilin në fund e fitoi portugezi, Cristiano Ronaldo.

19 futbollistë kishin fituar të paktën nga një pikë, por kishte edhe disa prej tyre që së morën as edhe një.

Disa prej tyre kishin edicion të jashtëzakonshëm dhe meritonin më shumë.

Kjo është lista e 11 futbollistëve që nuk morën asnjë pikë për Topin e Artë:

Thomas Muller, Sergio Ramos, Sergio Aguero, Paulo Dybala, Manuel Neuer, Koke, Kevin de Bruyne, Gonzalo Higuain, Hugo Lloris, Diego Godin dhe Andres Iniesta.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top