Ferizaj

Vetëvendosje prin bindshëm në Ferizaj me 59.41 %


Publikuar më:


Lëvizja Vetëvendosje duket se do ia merr Ferizajin kryetarit Agim Aliut nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, shkruan IndeksOnline.

Sipas të dhënave nga KQZ-ja, deri më tani janë numëruar 20% e votave.

Lëvizja Vetëvendosje po prin në Ferizaj me 59.41 %  ndërsa PDK 24.88.

E AAK-ja deri më tani ka 3.15%    LDK-ja  8.64%  dhe Nisma 1.61   

To Top