18,06,2024

Tre persona të maskuar grabitin një pompë derivatesh në Ferizaj

Must Read

Tre persona të maskuar dhe me thika kanë hyrë në një pompë derivatesh në dhe kanë grabitur një shumë të parave.
Ngjarja ka ndodhur sot pasmesnate në magjistralen Ferizaj-Shkup.
Rastin në polici e ka raportuar punëtori i pompës i cili u kërcënua nga grabitësit. Viktima nuk ka pësuar lëndime trupore, ndërsa rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante policore.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img