09,12,2023

Topalli: Kryeministri dhe Qeveria bojkotojnë Kuvendin

Must Read

Faton Topalli deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje të cilët sot janë kthyer në Kuvend pas 3 muajve që kanë bojkotuar atë ka kritikuar Kryeministrin dhe Qeverinë se po veprojnë njëjtë.

“Qeveria e Kosovës e bojkoton Kuvendin. Kërkon kthimin e opozitës dhe kur vjen Lëvizja Vetëvendosje në Kuvend, Kryeministri dhe Qeveria bojkotojnë Kuvendin”, ka shkruar Topalli në profilin e tij në Facebook derisa po vazhdon seanca e Kuvendit të Kosovës.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img