17,07,2024

Shikoni si reagon pedofili, kur mëson se 14-vjeçarja i kishte ngritur kurth (Foto/Video)

Must Read

Pedofili-780x439

Një pervers ra përtokë para kameras në momentin kur po shkonte të takonte një vajzë 14 vjeçare, të cilën e kishte joshur në rrjet, por që në fakt ishte një grup rojtarësh online.

Pedofili

David Hanson, 45 vjeç, nga Benwell i Newcastle, mbeti i shokuar kur zbuloi se vajza që ai besonte se kishte komunikuar me të ishte në fakt një grup gjahtarësh të pedofilëve online që quhet Dark Justice.

Hanson, i cili për shkak të kësaj ka humbur edhe punën e tij, këmbeu mesazhe me përmbajtje seksuale ditët përpara takimit, në të cilin ai shkoi me një çantë ku kishte prezervativë, pastë dhëmbësh dhe shpëlarëse goje.

Pedofili 1

Gjykatës së Newcastle iu tregua nga prokurorja Anne Richardson, se si kishte kontaktuar Hanson me profilin fallso të një 18-vjeçareje të quajtur Amanda, të krijuar nga dark Justice në ueb-faqen e takimeve Badoo.

Më 17 korrik të vitit të kaluar, Dark Justice mori një njoftim se Amanda kishte marrë një mesazh nga hanson, i cili i shkruante se punonte si arbitër dhe se vrasësi Raoul ishte “heroi” i tij.

Pedofili 2

Znj. Richardson tregoi se si u përgjigj grupi vigjilent si Amanda, dhe i tha Hanson se kishte gënjyer për moshën e saj dhe se në fakt ishte 14 vjeçe, transmeton syri.

Hanson këmbeu nr e celularit me Amandën, në mënyrë që të mund të flisnin në “What’s App”, dhe ndërmjet 18 dhe 21 korrikut, ata këmbyen 750 mesazhe.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img