25,06,2024

Sahit Krasniqi, LDK: Synoj të kandidohem për kryetar të degës

Must Read

Në intervistën “VIP” të TV TEMA, Sahit Krasniqi, anëtar i kryesisë së degës së LDK-së në Ferizaj, ka paralajmëruar kandidimin e tij për kryetar të degës së këtushme të kësaj partie, pasiqë, sipas tij, ai duhet ta dëgjojë këtë kërkesë që erdhi nga elektorati i LDK-së dhe nga disa kolegë të tij në kryesinë tanishme të degës së Ferizajt.

     Intervistën e plotë “VIP” mund ta ndiqni sonte nga ora 21:00 në TV TEMA.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img