16,04,2024

Rrahje në Kaçanik, konfiskohet një elektroshok

Must Read

Policia e Kosovës njoftoi se dje në Kaçanik dy të dyshuar meshkuj për shkaqe të panjohura janë përleshur në mes vete.

Sipas raportit policor, si pasojë njëri prej tyre pëson lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Gjatë kontrollit tek njëri i dyshuar është gjetur dhe konfiskuar një elektroshok.

Ndërsa, me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img