02,12,2023

Ramush Haradinaj takohet me qytetarë në Ferizaj (foto)

Must Read

Gjatë një vizite të cilën e bëri lideri i AAK-së Ramush Harasinaj  Ferizajt, ai u takua edhe me qytetar të rastit. Para mledhjes së Kuvendit të Rinisë së AAK-së Haradinaj gjatë një shetie që bëri nëpër qytet Haradinaj u takua me shumë qytetar të rastit të cilët edhe bënë shumë foto me liderin e AAK-së.

Ramushi6 Ramushi5 Ramushi4 Ramushi3 Ramushi2 Ramushi1 Ramuhi5

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img