02,12,2023

Pronari i  barnatores PRIPHARM kërkon pronarin e parave të humbura

Must Read

Ditën e djeshme në barnatoren  Pripharm  në Ferizaj në orët  e paradites (rreth orës 10:00) një qytetari i kanë  rënë nga xhepi një shumë e parave (rreth 1400 euro) .Pronarët e barnatores pas shikimit të ingjizimeve të kamerave të sigurisë  kanë parë  se këto mjete i kanë rënë një   pacienti gjatë momentit të pagesës.

Pronari  i barnatores PRIPHARM , Premtim Asllani    ka kërkuar që  të gjithë ata që e njohin personin në foto ta njoftojnë  që të shkoi deri në barnatore  që ti marrë paratë.

BArnatore1

13492865_1379434542070739_783178613_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img