15,06,2024

Pranvera Kuka, vajza e veteranit të UÇK’së ka nevojë për ndihmën tonë

Must Read

Pranvera Kuka, vajza e veteranit të UÇK’së, Muhamed Kuka, vuan nga një sëmundje e rëndë dhe i duhet shërim jashtë vendit.

Pranverën mund ta ndihmoni edhe duke dërguar SMS në Vala në numrin 55552 me emrin Pranvera Kuka.

SMS kushton vetëm 1 euro.

Poashtu, të gjithë ata që duan ta ndihmojnë Pranverën, këtë mund ta bëjnë edhe përmes xhirollogarisë bankare, të dhënat e të cilave i keni më poshtë:

Aksionit për “Ta ndihmojmë Pranverën” i është bashkuar anëtarja e NISMA’s, Egzona Muharremi, ku kjo e fundit përmes rrjeteve sociale ka kërkuar që të ndihmohet vajza e vajza e veteranit të UÇK’së për shërimin e saj jashtë vendit. /Korrespodenti


- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img