03,12,2023

Përplasje mes Feratit dhe Topallit rreth mandatit të EULEX-it (VIDEO)

Must Read

Si e arsyeton qëndrimin e EULEX-it në Kosovë deputeti i LDK-së Sadri Ferati?

Mirëpo pse njëjtë nuk mendon deputeti i Vetëvendosjes Faton Topalli, a do ta kundërshtojnë nesër partia më e madhe opozitare ratifikimin e marrëveshjes në Kuvend mes Kosovës dhe BE-së.

Ndiqeni videon e mëposhtme të shkëputur nga Info Magazine.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img