18,06,2024

Përleshje fizike në Ferizaj, arrestohen dy të dyshuar

Must Read

Policia raporton se në Ferizaj sot ka arrestuar dy të dyshuar, pasi janë rrahur fizikisht në mes vete.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi që të njëjtit janë përleshur fizikisht në mes vete”.

“Njësiti policor nga të dyshuarit kanë konfiskuar një pistoletë me dy fishek dhe një shkop druri. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e Policisë

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img