17,07,2024

Nxënës filloristë takohen me kryetarin Svarqa

Must Read

Nxënësit e shkollës fillore “Jeronim de Rada” në Ferizaj, këtë të mërkurë patën rastin që të takohen me kryetarin e Ferizajt, Muharrem Svarqa.

Ata me këtë rast kanë zhvilluar edhe një intervistë të shkurtër lidhur me historinë e Ferizajt dhe zhvillimin e shumë procese ndër vite.

U tha se qeveria lokale e Ferizajt, po punon që qytetarët e Ferizajt të kenë një jetë më të mirë si dhe të ofroje kushte të mira jetësore .

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img