18,06,2024

Në Ferizaj bie një femër nga kati i gjashtë

Must Read

Rreth orës 15:30, në Ferizaj, një femer ka rënë nga kati i gjashtë i ndërtesës.

Rastin për Ferizajpress e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë Rajonale të Ferizajt, toger Agim Gashi.

“Rreth orës 15:30 një fermër ka rënë nga kati i gjashtë i ndërtesës te qendra tregëtare përballë policisë në Ferizaj. Pas ndihmës së parë në emergjencën e Ferizajt ajo është dërguar neQKUK në Prishtinë me shenja jete” ka thënë Gashi.

Policia dhe njësitet e forenzikës gjenden në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. Për momentin nuk ka informata për shkakun e këtij aksidenti.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img