15,06,2024

Ndihmohen nënat vetushqyese në Komunën e Ferizajt

Must Read

Me iniciativën e aktivistes Dashurije Ahmeti sot në Komunën e Ferizajt u ndihmuan nënat vetushqyese  të cilat janë edhe përfituese të ndihmës sociale.

Kjo nuk është hera e parë që këto nëna ndihmohen me artikuj  ushqimorë

Dashurije Ahmeti shprehet mjaftë e kënaqur që sado pak gjatë këtij muaji të sakrificës dhe bamirësisë tu ketë dalë në ndihmë këtyre nënave

Gjithashtu Ahmeti falënderon bizneset që ndihmuan në aspektin financiare,si Metal Laqi,Plus Market dhe Restorant Ariu.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img