Ferizaj

Mozzik përkrah Elvis Naçit: Me Shqipërinë në diell e shira!


Publikuar më:


Mozziku dhe Elvis Naçi janë ndër personat që kanë kontribuar shumë në rastet e viktimave të tërmetit.

E këta të dy, mbrëmë, në natën e 28 Nëntorit janë bërë bashkë duke postuar edhe një fotografi teksa shihen duke bërë shqiponjën me duar duke bashkëngjitur edhe një mesazh sipër saj.

“Me Shqipërinë në diell e shira, në mirë e tragjedira. Jemi një”, ka shkruar Mozziku.

Kujtojmë që shqiptarët kudo bë borë janë solidarizuar të prekurit nga tërmeti, duke ndihmuar në forma të ndryshme.

To Top