15,06,2024

Luboteni sot luan finalen e parë të Play off-it

Must Read

Në Palestrën e Sporteve  Bill Clinton  sot do të  luhet finalja e parë e Play off-it në mes të  KV “Luboteni”  dhe KV  Prishtina Voley.

Kjo ndeshje është e vlefshme për titullin e Kampionit dhe kryesia  e klubit fton të gjithë tifozerineë dhe sportëdashësit të dalin dhe  t’i japin përkrahje.

Ndeshja zhvillohet  sot ( E  Mërkure, 24 Prill 2019) ora 20:00

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img